31 грудня 2022

2022 – Рік викликів і перетворення разом із TransformWISE

Ми розпочали 2022 рік із проектів стратегічного розвитку для наших партнерів і, не зважаючи на жорсткий контекст, взаємодіяли протягом року і завершили його вірними своїй місії – створювати передумови для якісних змін для управлінської спільноти України. Так, було не легко, але свідомо і віддано.

Ми були поряд з давніми друзями Caparol Ukraine, FS-Group, ОТР банк та Академія ДТЕК у створенні навчальних програм. Ми взаємодіяли шляхом стратегічних ін’єкцій з МТБ банком, Атмосферою, Авророю та Агромат.  Ми будували нові стосунки у навчанні і стратегуванні з Maxibud, Полтавською Асоціацією Бізнесу та Стан-Інвест. Але головне – ми вірили в ЗСУ та допомагали армії всіма можливими способами.

На регулярній основі ми підтримували наших захисників через БФ «Повернись живим», зробили внесок у розвиток управлінської спільноти України шляхом організації видання двох книг провідного стратега ХХІ століття Рона Аднера «Широким поглядом» та «Перемогти у правильній грі». І вперше за 30 років дискурсу про концепції стратегій бізнес-екосистем в світі книги були надруковані українською.

Ми виступили інтелектуальним партнером для «Глобального центру взаємодії в кіберпросторі» при створенні унікальної навчальної програми стратегічного лідерства, програми спеціальних інтелектуальних операцій в кіберпросторі «SOPHOS. JOINT. CYBER» для представників армії, розвідувального товариства, правоохоронців та критичної інфраструктури. Ми створили згаданий навчальний продукт при підтримці НКЦК та у партнерстві з українськими філософами, мислителями та дієвцями.

Ми прожили цей рік свідомо, творячи власне майбутнє. Ми маємо грандіозні плани на 2023 рік і починаємо їх вже реалізовувати. Бо після перемоги у нас у всіх буде багато справ і треба готувати фундамент 😊.

Слава Україні! Смерть ворогам!