11 липня 2023

«Людяна» історія

Команда інтелектуальної агенції TransformWise відвідала захід «Міста та їхні герої», присвячений документальним стрічкам про героїзм українського народу. Метою дослідницького проекту було знайти рольові моделі героїчних українців у різних регіонах країни. До фільмування залучити вчителів, охоронців, менеджерів, музикантів, архітекторів, які стали вимушені робити складний вибір і вчиняти дії, які рятували їх та оточуючих. Реальні історії розповідаються у 6 фільмах, а саме про: Баштанку, Іванків, Миколаїв, Охтирку, Харків та Чернігів. Зйомки відбулися завдяки Проєкту USAID “Економічна підтримка України”. Команда режисерів та операторів поїхала у 12 регіонів країни та проаналізувала історії понад 200 українців.

TransformWise продовжує підтримувати співпрацю з Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» та ініціативи стратегічних комунікацій «Semantic corpus».

Інтелектуальна агенція TransformWise разом із Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» підготувала вже 2-й журнал серії коміксів «Сила вільних людей».

Скоро буде …

«Semantic Corpus» – інформаційна платформа групи українських волонтерів, метою яких є розвиток свідомого громадянського суспільства через освітні та культурні проекти, надання правдоподібної інформації та аналітики, а також залучення експертів.

«З країни в Україну» – призначенням фундації є сприяння еволюції українців в суспільство зрілих громадян через національні проєкти в освіті та культурі. З 2014 року в цих проєктах Фундації було задіяно понад 250 000 учасників, переважно зі Сходу та з Півдня країни – регіонів, які сьогодні є найбільш постраждалими регіонами від дій російських окупантів.