Усвідомлення суб’єктності України відбулося в усьому прогресивному світі, вважає Володимир Павелко, співзасновник GC3, засновник TransformWISE, незалежний член ради директорів. В ексклюзивному інтерв’ю нашому журналу він поділився своїми роздумами про довгострокові стратегії, які потрібно формувати вже сьогодні і необхідність виховання «людяного в людині».
Розмова Володимира Павелка та Олександра Філоненка про екосистеми, про середовища, про мережива. Мова йде про розрізнення різноманітних видів форм організації. Пропонуємо подивитись на світ через призму управлінця та філософа, викладача бізнес-школи та богослова. Будемо дивитись на організації широким поглядом.
Розмова із засновником Інтелектуальної агенції TransformWISE Володимиром Павелком. Про особисте становлення і роль вчителя, про духовну революцію і «людяне в людині», про вплив читання. «Розмірковуємо навіщо управлінцю гуманітарні науки, про бізнес і метафізику, про формування пропозиції цінності і прокладання зв'язків в бізнес-екосистемі».
Чому компанії із чіткою стратегією, інноваційним продуктом і натхненними лідерами на чолі все одно зазнають невдачі? Як підготувати ринок, якщо ви наважилися створити щось абсолютно нове? І до чого тут партнерство? У двадцять другому випуску подкасту Лабораторія нонфікшн говоримо про книжку Рона Аднера «Широким поглядом. Нова стратегія інновацій» із засновником інтелектуальної агенції TransformWISE Володимиром Павелком.
Розмова Володимира Павелка, Олексія Бадіки, Олександра Філоненка та Андрія Мельника про новий рівень стратегічного мислення в світі — «Перемогти у правильній грі. Як тримати удар у мінливому світі». «Мова йде про бізнес-екосистеми, суб'єктність України, новий тип лідерства, що допомагає перетворити «егосистему» в «екосистему», українців, які оновлюють Європу, інтегральне мислення. Дивимося на управління з філософської точки зору».
Стюарт Макніш (американський журналіст) запросив Рона Аднера приєднатися до бесіди, в якій йдеться про те, чому зміни в екосистемі переважають над технологіями, COVID і класичними бізнес-стратегіями.
Гері Вісбі запросив на своє ТВ-шоу Рона Аднера, щоб поговорити про конкуренцію в сучасному світі, розмивання меж між бізнес-індустріями та про те, як створити компанію й не піддатися рушійній силі лобової конкуренції. Наприкінці розмови, Рон Аднер дав низку порад новаторам для реалізації власних бізнес-ідей.
Школа стратегування. Старт авторської навчальної програми для українських управлінців, власників та керуючих компаніями, які ставлять собі за мету зрозуміти підходи до розробки стратегії в сучасному контексті, що вимагає відповідної складної підготовки і системних рішень.
Дискусія про семантичний вимір війни та презентація українського коміксу "Українці. Поступ" Реалізація унікального проекту "Українці. Поступ" була втілена завдяки інтелектуальній агенції TransformWISE. Презентація першого випуску коміксу відбулась 15 березня у Києві. В рамках події було обговорено концепт та ідею створення мальопису, а також промислення теми семантичного виміру російсько-української війни й формування підґрунтя для нашої перемоги. Автором ідеї мальованих історій є Денис Блощинський, засновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та ініціативи стратегічних комунікацій «Семантичний корпус».
Володимир Павелко, засновник інтелектуальної агенції TransformWISE, взяв участь у Форумі громадянського суспільства: "Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України". Захід проводиться вже 12-й рік поспіль. Під час промови, Володимир зазначив власну думку щодо важливості культури при інтеграції різних субʼєктів. Метою зустрічі було об’єднати зусилля, скоординувати дії й накреслити обриси нашого майбутнього. Під час події обговорювали три вектори завдань: - наблизити перемогу (адвокація зброї, міжнародна коаліція, боротьба з пропагандою); - відновлення сфер, які потребують швидкої підтримки (люди, критична інфраструктура, безпека у всіх сферах); - модернізація (прагнути змін, реформ і ефективності). Форум громадянського суспільства відбувся завдяки ініціаторам з ІСАР “Єднання”, а також за підтримки USAID (US Agency for International Development) та інших партнерів. До участі долучилися представники управління сімʼї та молоді, громадські діячі, благодійні організації та міжнародні донори.
Щоб Україні зберегти стійкість у нестабільному світі, необхідні три основи стійкості: суб'єктність — готовність приймати рішення за власною візією, автентичність — створення власних наративів та дієвість — здатність реалізовувати задуми. Про це засновник TransformWISE та дослідник природи стратегічного лідерства Володимир Павелко говорив на світоглядній панелі «Україна після перемоги» на Весняному діловому форумі. 💡 Прикладами послужили автентичні кейси українських діячів, розроблені під час війни: захист історичного центру Одеси через ЮНЕСКО (Ніка Вікнянський), проєкт «Жінка за кермом вантажівки» (Світлана Стреляна) та швидка розробка продукту для відновлення пошкоджених будівель (Віталій Верещагін). Історик християнства Ярослав Пелікан сказав: «Найціннішим з-поміж усіх природних ресурсів, особливо якщо всі вони під загрозою, є критичний розум. Найважливішим з усіх продуктів національного виробництва, особливо якщо воно під питанням, є вишколений розум». Ми маємо школити свій розум для того, щоб відбутися в майбутньому.